Flexistreet

Koszty i formy dostawy

FlexiStreet.com dostarcza zakupiony towar za pośrednictwem firm kurierskich,

oferuje stałą cenę wysyłki 15,00 zł + 23% VAT (18,45 zł brutto).

TERMIN DOSTAWY

Dołożymy wszelkich starań, by nasza przesyłka dotarła do Ciebie jak najszybciej. Jeśli zamówienie dotrze do nas do godz. 10.00? nadajemy ją zazwyczaj jeszcze tego samego dnia. Jeśli później – następnego dnia roboczego. Zastrzegamy jednak, że w przypadku większej ilości zamówień ten czas może się wydłużyć. Nie odpowiadamy natomiast za logistykę i ewentualne niewielkie opóźnienia w dostarczeniu produktu, wynikające z systemu pracy dostawców końcowych.

Wszystkie produkty widoczne w naszym sklepie są dostępne od ręki. Może się natomiast zdarzyć, że wystąpi chwilowy brak określonego rozmiaru czy koloru (jest to sygnalizowane przy zakupie na stronie produktu) lub nie mamy w magazynie ponadstandardowej ilości danego produktu – w takiej sytuacji prosimy o zapytanie mailowe lub telefoniczne o przewidywany termin dostępności. Z kolei jeśli z jakichś nieprzewidzianych powodów lub wskutek działania siły wyższej trudności pojawią się po naszej stronie i nie będziemy w stanie zrealizować Twojego zamówienia w określonym czasie ? niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań napisz do nas maila na adres kontakt@FlexiStreet.com

UWAGA

Przykładamy dużą wagę do tego, by nasze produkty dotarły do Ciebie w stanie nienaruszonym. Jeśli jednak w trakcie odbioru przesyłki wyda Ci się ona uszkodzona bądź niekompletna, odmów przyjęcia towaru. Kurier powinien udostępnić Ci stosowny formularz reklamacyjny, który powinieneś wypełnić w jego obecności. Jeśli masz taką możliwość? zrób też zdjęcie i dołącz je do pisma reklamacyjnego.